Hoppinpunt Snellegem
In Snellegem zal vanaf 17 maart een eerste Hoppinpunt aangelegd worden. Dit gebeurt in samenwerking met de WVI (West-Vlaamse Intercommunale). Het Hoppinpunt zal zich aan CC De Schelpe bevinden. Hiervoor worden nieuwe toegankelijk bushaltes aangelegd.
Deze werken zullen tijdelijke verkeershinder veroorzaken. De werken worden in twee fasen opgedeeld.
Fase 1: vanaf 17 maart – bushalte zijde van de Schelpe (15 werkdagen)
De bushalte aan de zijde van de Schelpe wordt verhoogd aangelegd. Dit moet de halte toegankelijker maken. Volgende verkeersmaatregelen zijn van toepassing:
- De parkeerzone voor de kinderopvang zal niet toegankelijk zijn. De parkeerplaatsen bij de krachtbalvelden blijven toegankelijk voor bezoekers en buurtbewoners.
- De ingang naar zaal De Schelpe blijft toegankelijk. De ingang van de kinderopvang is tijdelijk aan de zijkant van het gebouw.
- De rijbaan voor De Schelpe is beperkt toegankelijk. Er is één rijstrook vrij, met doorgang geregeld door voorrangsborden.
Fase 2: vanaf 7 april – bushalte zuidkant Eernegemweg (5 werkdagen)
De bushalte aan de zuidkant van de Eernegemweg wordt aangelegd. Volgende verkeersmaatregelen zijn van toepassing:
- De rijbaan voor De Schelpe is beperkt toegankelijk. Er is één rijstrook vrij, met doorgang geregeld door voorrangsborden.
Opgelet: de planning van de werken is afhankelijk van de weersomstandigheden.
Plan van de werken

Documentatie