Bestuur > Bestuur > OCMW > OCMW raad

De OCMW-raad




De OCMW-raad kan over alles beslissen waarvoor het OCMW bevoegd is en stippelt het beleid van het OCMW uit. De OCMW-raad telt negen leden en vergadert elke eerste donderdag van de maand om 20u. Daarnaast kan de voorzitter de Raad ook samenroepen indien hij dit nodig acht. In principe zijn deze vergaderingen openbaar en worden telkens gevolgd door een vergadering achter gesloten deuren tijdens dewelke dossiers over personen behandeld worden.

Voorzitter Paul Storme
Koornblomme 56
8490 Jabbeke
050/81 27 06
/
/
paul.storme@jabbeke.be

Raadslid Georges Lievens
Vedastusstraat 25
8490 Zerkegem
050/81 44 74
050/81 38 33
0485/91 10 34
georges.lievens@pandora.be

Raadslid Peter-Jan Hallemeersch
Lanestraat 7
8490 Zerkegem
/
/
0486/93 79 41
peter-jan.hallemeersch@hotmail.be

Raadslid Hilde Despiegelaere
Bosweg 11
8490 Snellegem
050/81 30 49
/
0496/73 13 16
bosweg.elf@skynet.be

Raadslid Joel Acke
Oudenbrugweg 50
8490 Varsenare
050/81 18 38
/
0478/72 11 36
joel.acke@telenet.be

Raadslid Mark Casteleyn
Stationsstraat 15
8490 Jabbeke
/
/
0492/27 38 52
casteleynmark@gmail.com

Raadslid Piet Berton
Cathilleweg 74
8490 Stalhille
/
/
0476/27 17 16
piet.berton@n-va.be

Raadslid Jan Talloen
Provenhofstraat 8
8490 Varsenare
/
/
0498/88 40 14
jan.talloen@n-va.be

Raadslid Johannes Claeys
Windmolenstraat 9
8490 Jabbeke
/
/
0495/88 16 51
johannes.claeys@vsko.be