Bestuur > Bestuur > Gemeenteraad

Gemeenteraad Jabbeke






De huidige gemeenteraad werd in de gemeenteraadsverkiezingen verkozen voor een termijn van zes jaar. De gemeenteraad van Jabbeke bestaat uit 23 leden, met name de burgemeester, 6 schepenen en 16 raadsleden.

De gemeenteraad stelt de begroting van ontvangsten en uitgaven voor het komende jaar vast, spreekt zich uit over de gedane uitgaven van het voorbije jaar door het controleren en goedkeuren van de gemeenterekening, stemt gemeentelijke politiereglementen en belastingsreglementen, beslist over de benoeming van het gemeentepersoneel, beslist over de grote werken en uitgaven van de gemeente. De leden van de gemeenteraad zijn door hun betrokkenheid met het gemeentebeleid nauw vertrouwd met het reilen en zeilen van de gemeente.

SAMENSTELLING VAN DE GEMEENTERAAD


Gemeenteraadslid Georges Lievens (CD&V)
Vedastusstraat 25
8490 Zerkegem
050/81 44 74
050/81 38 33
0485/91 10 34
georges.lievens@pandora.be


Gemeenteraadslid Jacques Monteyne (sp.a-Groen-plus)
Boekweitstraat 7
8490 Jabbeke
050/81 23 51
/
0475/55 75 98
jacques.monteyne@pandora.be


Schepen Heidi Vanhaverbeke (CD&V)
Cathilleweg 159
8490 Stalhille
050/81 34 29
050/81 41 75
0476/40 49 86
heidi.vanhaverbeke@pandora.be


Burgemeester Daniël Vanhessche (CD&V)
Snellegemstraat 9
8490 Zerkegem
050/81 34 43
050/81 34 43
0473/91 82 01
daniel.vanhessche@pandora.be


Voorzitter Paul Vanden Bussche (sp.a-Groen-plus)
Dorpsstraat 23A
8490 Jabbeke
050/67 36 49
/
0498/92 27 49
paul.vanden.bussche@telenet.be


Gemeenteraadslid Hendrik Bogaert (CD&V)
Kroondreef 3
8490 Jabbeke
/
/
0477/31 43 92
hendrik.bogaert@dekamer.be


Schepen Claudia Coudeville (CD&V)
Legeweg 10
8490 Snellegem
050/39 57 70
/
0472/80 10 05
claudia.coudeville@pandora.be


Gemeenteraadslid Joël Acke (CD&V)
Oudenburgweg 50
8490 Varsenare
050/81 18 28
/
0478/72 11 36
joel.acke@telenet.be


Gemeenteraadslid Franky Dereeper (CD&V)
Aartrijksesteenweg 46
8490 Jabbeke
050/81 10 53
050/81 40 47
0475/42 67 13
voeders.dereeper@skynet.be


Schepen Geert Deprée (CD&V)
Koornblomme 4 8490 Jabbeke
050/81 29 60
/
0479/37 73 05
geert.depree@telenet.be


Schepen Jan Pollet (CD&V)
Gistelsteenweg 190
8490 Snellegem
/
/
0473/61 08 96
pollet.jan@telenet.be


Gemeenteraadslid Siska Loyson (CD&V)
Joorisstraat 28
8490 Varsenare
050/38 90 63
050/39 22 17
0478/78 04 67
siskaloyson@gmail.com


Gemeenteraadslid Annie D’hoedt (CD&V)
Fazantendreef 4
8490 Varsenare
050/81 17 76
050/81 17 76
0498/16 38 36
annie.dhoedt@telenet.be


Schepen Frank Casteleyn (CD&V)
Isenbaertstraat 105B
8490 Snellegem
/
/
0479/21 88 94
frank.snellegem@telenet.be


Gemeenteraadslid Geert Orbie (N-VA)
Cathilleweg 3
8490 Stalhille
050/67 85 95
/
0486/42 07 75
geert.orbie@n-va.be


Gemeenteraadslid Annemieke Dhaese (CD&V)
Weststraat 7
8490 Jabbeke
/
/
0473/93 39 70
annemieke.dhaese@skynet.be


Gemeenteraadslid Han Vermaut (N-VA)
Gerststraat 4
8490 Jabbeke
050/81 42 75
/
0497/53 18 29
han.vermaut@n-va.be


Gemeenteraadslid Caroline Daenekindt
Westmoere 2A
8490 Snellegem
050/81 44 19
/
0497/15 01 03
caroline.daenekindt@skynet.be


Gemeenteraadslid Nadia Hendrickx (sp.a-Groen-plus)
Westernieuwweg 14
8490 Varsenare
050/39 00 03
/
/
nadiahendrickx@skynet.be


Gemeenteraadslid Cindy Sabbe (CD&V)
Cathilleweg 45
8490 Stalhille
050/81 19 23
/
/
cindysabbe@telenet.be


Gemeenteraadslid Jan Talloen (N-VA)
Provenhofstraat 8
8490 Jabbeke
/
/
0498/88 40 14
jan.talloen@n-va.be


Gemeenteraadslid Thomas Veramme (CD&V)
Caverstraat 14V1A1
8490 Jabbeke
/
/
0496/89 66 52
t.veramme@gmail.com


Gemeenteraadslid Marc Lingier (N-VA)
Steenovenstraat 33
8490 Varsenare
050/38 72 70

0498/75 74 46
marc.lingier@n-va.be